1.Atveriet vēstuli, kuru Jūs vairāk nevēlaties saņemt. Vēstules virsrakstā, blakus vārdam “No”, nospiediet uz sūtītāja adreses.

 

2. Izlecošajā izvēlnē izvēlaties punktu “Izveidot filtru” un uzstādiet automātisku vēstuļu dzēšanu vai ziņojumu pārvietošanu uz mapi“Surogātpasts” 

 

Atsevišķu spam vēstuļu gadījumā, iesakām atvērt konkrēto vēstuli un nospiest uz augšējās pogas “Surogātpasts”. Pēc nospiešanas:

 

  • Par šo vēstuli tiks paziņots tehniskā atbalsta dienestam
  • Izvēlētā vēstule tiks pārvietota Spam mapē
  • Nobloķējiet vēstules izsūtītāju, nospiežot pogu “Bloķēt”, kas atrodas informatīvajā logā, lai turpmāk visas vēstules no šī adresāta nonāktu Surogātpasta mapē.

Jūs varat pieslēgt paplašināto e-pasta versijuMail+ ar termiņu uz 1, 2 vai 3. gadiem. Šī e-pasta versija automātiski atslēdz reklāmas Jūsu pastkastītē, kā arī :

 

  • Jūs nesaņemsiet reklāmas vēstules no Inbox.lv portāla adreses promotion@inbox.lv
  • Varēsiet izmantot atsevišķu ieeju e-pastā, caur http://go.inbox.lv adresi, kurā Jums neuzrādīsies reklāmas
  • Pastkastītes izmērs tiks palielināts uz 100 vai 200 Gb
  • Jums nebūs nekādu limitu e-pasta ziņu nosūtīšanai un arī citas priekšrocības

 

Pakalpojumu Mail+ var izmantot visi portāla lietotāji, kuri būs pasūtījuši un apmaksājuši doto pakalpojumu.

Pēc dotā servisa pieslēgšanas, Jūsu piekļuve e-pastam nemainās, lietotājvārds un parole paliek tāds pats. Tāpat arī nemainās Jūsu pastkastītes saturs, kontakti un uzstādītie iestatījumi.

Ja vēlaties samazināt surogātpasta daudzumu savā pastkastītē, pārvaldiet savas pastkastītes saturu izveidojot filtrus, kas ļauj vai nu automātiski izdzēst vēstules, vai arī pārvietot tās uz mapi Surogātpasts.

 

Gadījumā, ja filtru izmantošana nepalīdz un surogātpasts Jūsu pastkastītē ienāk lielos apmēros, izmantojiet paaugstinātu aizsardzību pret surogātpastu.

 

!Ņemiet vērā, ka paaugstināta surogātpasta aizsardzības režīmā, pastāv iespēja, ka parastie ziņojumi (kas ir Jums svarīgi), dažos gadījumos var tikt kļūdaini pārvietoti uz citu mapi. Nepublicējiet savu e-pasta adresi publiskās interneta vietnēs, mēģiniet atrakstīties no dažādu ziņu saņemšanas, kā arī nekad neatbildiet uz surogātpasta vēstulēm. Citus ieteikumus lasiet šeit.

1.Atveriet konkrēto vēstuli, tās virsrakstā, blakus vārdam “No”, nospiediet uz sūtītāja adreses.

 

2. Izlecošajā izvēlnē izvēlaties punktu “Izveidot filtru” un uzstādiet nosacījumu - pārvietot šīs ziņas uz mapi “Ienākošie”.

 

Pēc lietotāja vēlmes, mape var nefiltrēt ziņas, kuras atzīmētas kā spams, bet pārvietot tās uz citu mapi, vai arī atstāt tās mapē “Ienākošie”. Priekš tā Jums ir jāatslēdz surogātpasta filtrs.

Jums ir pienācis ziņojums par to, ka no Jūsu e-pasta adreses tika nosūtīta vēstule, kas nav nonākusi līdz adresātam (kuru Jūs nepazīstat), tad visdrīzāk, Jūsu e-pastam ir piekļuvuši surogātpasta izsūtītāji, kas sūta spam ziņas no Jūsu lietotāja profila.

 

Ja Mail Delivery vēstuļu saņemšana nebeidzas, uzstādiet filtru ar automātisko vēstuļu dzēšanu, ja vēstules tēma satur vārdus “Mail Delivery”.

 

Pastāv iespēja, ka Jūsu pastkastīte tika uzlauzta. Šajā gadījumā nepieciešams nomainīt pieejas paroli, slepeno jautājumu un atbildi uz to.

 

Lūdzu pārbaudiet arī citu informāciju paroles atjaunošanai, kas norādīta sadaļā “Profila drošība”. Rakstiet mumspar doto situāciju, iespējams, mēs varēsim Jums palīdzēt, un sīkāk pastāstīsim par šādu vēstuļu saņemšanas iemesliem.

Vai joprojām neatradāt atbildi?